Catering dietetyczny? Skorzystaj z niego dla własnej wygody

Z możliwości zamawiania smacznego cateringu z dowozem korzystam już dłuższy czas. Na początku miałam wiele obaw związanych z tym, czy taki sposób odżywiania się będzie dla mnie odpowiedni i czy go polubię. Ale ciągły brak czasu sprawiały, że naprawdę nie miałam kiedy robić zakupów i gotować- tym bardziej dla jednej osoby. W efekcie- często sięgałam po coś "na szybko", co zazwyczaj nie można było zaliczyć do zdrowych rzeczy. Niejednokrotnie w porze lunchu wychodziłam do restauracji typu fast food. Nie zdążyłam przygotować sobie jedzenia na następny dzień do pracy?

 Wobec tego najczęściej głodowałam cały dzień, by przyjść do domu i zjeść ogromne porcje czegokolwiek (np. mrożona pizza czy zapiekanka) i skończyć z uczuciem przejedzenia i bolącym żołądkiem. Jednakże, co było dla mnie akceptowalne lata temu teraz, wraz z wiekiem bardzo mocno zaczęło mi przeszkadzać. Nieodpowiednie odżywianie zaczęło powodować u mnie bóle brzucha, wpływało na brak energii, problemy z hormonami i ogólną, bardzo złą kondycję fizyczną, do której przyczyniał się także siedzący tryb życia. Dopiero catering dietetyczny Koszalin pozwolił mi wprowadzić w moim życiu znaczące zmiany. Teraz polecam go każdemu!

Dlaczego ta zmiana okazała się taka ważna?

Dieta pudełkowa okazała się być dla mnie wybawieniem, chociaż jeszcze zanim ją zamówiłam na próbę- miałam naprawdę bardzo wiele wątpliwości. Myślałam, że jest to rozwiązanie praktykowane wyłącznie przez celebrytów. Zastanawiałam się, czy będzie mi to smakować, czy dam radę jeść regularnie, czy dostawy nie będą się opóźniać, czy rzeczywiście będzie to zdrowe i sycące. Już pierwszy dzień z dietą od DietBox pozwolił mi rozwiać wszelkie wątpliwości. Zamówiona dieta pojawiła się u mnie o czasie, mogłam ułożyć sobie plan, co kiedy zjem. Jedząc posiłki w regularnych odstępach czasu ani nie głodowałam, ani też się nie przejadałam. Dania były inne, nowe i ciekawe. Nawet jeśli czegoś do tej pory nie jadłam- postanowiłam przyjąć postawę otwartą na nowości i spróbować wszystkiego. Wiele dań było wprost fenomenalnych, a ponieważ sama nie lubię gotować- bardzo doceniałam ich smak i pomysł, z jakim zostały przygotowane. Fit catering w końcu sprawił, że przestałam martwić się o zakupy, gotowanie, układanie jadłospisów czy nawet o liczenie kalorii, żeby za bardzo nie przytyć. Każdego dnia dostaję gotowe jedzenie w postaci 5 posiłków i to w zupełności mi wystarcza.

Catering dietetyczny można w wielu kwestiach dopasować do swoich potrzeb

Każdy z nas jest inny. Ja poszukiwałam diety, która będzie zakładała 5 posiłków w ciągu dnia przez cały tydzień- tak, abym już niczym nie musiała się martwić. Najbardziej interesowała mnie dieta odchudzająca, gdyż założyłam sobie, że przy okazji zrzucę kilka dodatkowych kilogramów. Warto jednak zauważyć, że na stronie internetowej DietBox dostępnych jest wiele wariantów różnych jadłospisów- dla osób trenujących, dla tych, którzy mają nietolerancje pokarmowe lub też chcą po prostu zjeść dobry obiad będąc cały dzień w pracy. Zamawiając dietę określamy także interesującą nas kaloryczność tak, aby pasowała do obranego przez nas celu. Na początek fit catering można po prostu zamówić w wersji próbnej, ale można też samodzielnie określić czas trwania usługi. Przy większych zamówieniach dodatkowo można też liczyć na różne rabaty i promocje, co oznacza, że w praktyce takie rozwiązanie nie jest aż tak drogie. A w praktyce niesie ze sobą wiele dobrego!

Jakie są największe korzyści, jakie można osiągnąć?

Z perspektywy czasu za jedną z największych korzyści przejścia na dietę tego typu uważam oszczędność czasu i poprawę jakości życia. Dieta pudełkowa pozwoliła mi na to, aby móc znaleźć czas na przyjemności i własne zainteresowania. Mogę złapać trochę oddechu po pracy, spróbować zwalczyć stres, a nawet zaczęłam podejmować regularną aktywność fizyczną, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia. Jednocześnie, za drugą największą zaletę uznaję to, że catering dietetyczny daje mi pewność, że dobrze się odżywiam. Wiem, że jest to zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, bogata we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, jakie sa mi potrzebne. Dieta pudełkowa pozytywnie oddziałuje na moje samopoczucie, sprawia, że nie mam wahania cukru we krwi, mam dobre wyniki badań i przestałam jeść emocjonalnie.

Podsumowując, fit catering to świetna opcja dla zapracowanych, tych którzy chcą jeść zdrowiej i tych, co stawiają przed sobą jakiś ważny dla nich cel- redukcję masy ciała lub tez udział w sportowym wyzwaniu. Dieta pudełkowa sprawdzi się w szczególności o osób, które nie mają czasu na samodzielne układanie jadłospisów. Daje wiele swobody i pozwala zaoszczędzić czas jednocześnie dbając o nasze zdrowie. Zachęcam wszystkich do skorzystania z Diet Box- zamawiam tutaj catering dietetyczny już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam. Fit catering może więc zdziałać w naszym życiu wiele dobrego, jeśli postanowimy, że chcemy zmienić swój dotychczasowy sposób odżywiania się i kiedy zechcemy wprowadzić do swojej codzienności nowe, zdrowe nawyki.