Błonnik witalny - twoje wsparcie w walce o zdrowe ciało

Chcesz się cieszyć zgrabną sylwetką? Chcesz wyregulować poziom cukru we krwi, poprawić funkcjonowanie przewodu pokarmowego i przemianę materii oraz zadbać o  prawidłowe ciśnienie krwi? Błonnik witalny ma wiele prozdrowotnych właściwości. Pomoże ci w walce o zdrowy organizm. Sprawdź czym jest i jak go stosować. 

Błonnik witalny - co to jest? 

Błonnik witalny jest to mieszanka nasion o wysokiej zawartości błonnika, który sprzyja regularnej pracy układu pokarmowego, gdyż zwiększa uczucie sytości. To mieszanka babki płesznik i łuski babki jajowatej. 

Co daje spożywanie błonnika witalnego?

Dodatkowo, korzystnie wpływa na kontrolę poziomu cholesterolu, a regularne spożywanie w połączeniu z właściwą dietą przyczynia się do obniżenia jego stężenia we krwi. Wspomaga także perystaltykę jelit, regulując je w naturalny sposób i usuwając szkodliwe produkty przemiany materii. Ten naturalny suplement diety zalecany jest dla osób z problemami trawiennymi oraz dla tych, którzy dążą do utrzymania szczupłej sylwetki, ponieważ skutecznie zmniejsza apetyt. Błonnik poprawia rytm wypróżnień. 

Błonnik witalny jest  szczególnie polecany dla osób z problemami zdrowotnymi związanymi z układem sercowo-naczyniowym oraz dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie jelitowe, kontrolować masę ciała oraz dbać o zdrowie serca i układu krążenia.

Błonnik witalny oczyszcza jelita, poprawia perystaltykę jelit, reguluje poziom cukru i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada także za spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza uczucie głodu i obniża poziom cholesterolu. Dodanie błonnika do codziennej diety zdecydowanie poprawia funkcjonowanie jelit i całego organizmu. 

Błonnik pokarmowy - jak go używać? 

Oto sposób użycia. Przygotowany produkt przeznaczony do spożycia po wcześniejszym przygotowaniu. Aby go spożyć, należy zalać letnią wodą. Trzeba 2-3 łyżeczki produktu zalać szklanką soku lub wody w temperaturze pokojowej, pozostawić na około 20 minut, a następnie wypić. W trakcie spożywania produktu zaleca się picie dużej ilości wody - co najmniej 2 litry płynów dziennie. Zaleca się przyjmowanie produktu 2 razy dziennie: rano i wieczorem przed posiłkiem. Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, stanach skurczowych lub niedrożności jelit, bólach brzucha o nieznanej przyczynie, nudnościach lub wymiotach. Produkt nie jest przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci oraz matek karmiących piersią. Postępy fitoterapii zobaczysz szybciej niż myślisz.