Pomysły na prezent na dzień dziecka

Pierwszy czerwca każdego roku to wyjątkowy czas dla maluchów. Jest to ich dzień – dzień dziecka. Rodzice, nieco dalsza rodzina, czy też nauczyciele starają się o to, aby każda z pociech miała powody do uśmiechu. Pozostało już niewiele czasu, aby kupić z tej okazji prezent. Oto kilka pomysłów na kreatywny upominek z okazji dnia dziecka, który spodoba się każdemu maluchowi.

 

Prezenty dla najmłodszych

Upominek powinien być dostosowany do wieku, a także zainteresowań dziecka. Dla najmłodszych polecić możemy projektor gwiazd LED. Urządzenie to wyświetla na ścianach i na suficie imitację rozgwieżdżonego nieba w różnych kolorach. Jest też możliwość połączenia efektów wizualnych z muzyką poprzez Bluetooth. Tworzy to magiczną atmosferę w pomieszczeniu. Pomoże dziecku zasnąć lub też ubarwi wieczór spędzony na zabawie.

Jeśli szukasz prezentu pobudzającego kreatywność, który może rozwinąć też umiejętności manualne malucha, warto wybrać jeden z dostępnych zestawów majsterkowicza. To komplety składające się z wielu elementów odwzorowujących narzędzia. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia wykonanie z drewna. Dziewczynki ucieszą się natomiast z zestawów domków dla lalek zawierających kilkadziesiąt elementów wyposażenia i dekoracji wnętrz. Kreatywne pomysły na prezent na dzień dziecka dla najmłodszych i nie tylko znajdziesz w sklepie internetowym Podaruje - https://podaruje.com/prezent-na-dzien-dziecka.

Upominek dla starszego dziecka

Upominek dla starszej pociechy powinien być dostosowany do jej większych możliwości. Możesz zatem sięgnąć po bardziej zaawansowane produkty. Młodzi miłośnicy prac plastycznych z pewnością będą zadowoleni z kilkudziesięcioelementowych zestawów pisaków i kredek w walizkach. Dostępny jest też komplet aż 168 markerów w praktycznym etui. Dla wsparcia kreatywności i zdolności logicznych dziecka odpowiednie będą zestawy puzzli składające się z 500 lub nawet 1000 elementów. Uśmiech na twarzy pociechy zagości, jeżeli podarujesz mu gadżet elektroniczny. Możemy polecić przenośne konsole do gier, zawierające w pamięci do 1000 różnych tytułów. Dają one ponadto możliwość odtwarzania plików multimedialnych. Jest także opcja połączenia się z telewizorem i przeniesienia rozgrywki na duży ekran! Ciekawym prezentem dla nastolatka może być towarzyska gra planszowa, która pozwala kreatywnie spędzać czas ze znajomymi oraz sprawdzi się na imprezach.

Prezent na dzień dziecka nie musi być wcale kolejnym nudnym gadżetem, który po chwili zabawy zostanie rzucony w kąt. Wsłuchaj się w potrzeby oraz poznaj zainteresowania dziecka, a będziesz mógł wybierać spośród dziesiątek produktów z wielu kategorii, które z pewnością go zainteresują.