Acoustical- wyjątkowy duet z Darłowa

  •  

Projekt powstał w wyniku spotkania dwóch utalentowanych gości, znających się na swoim rzemiośle. Ich nagrania cechuje niezwykła siła interpretacji, podparta solidnym warsztatem. Panowie grają w takim zestawie od ok 3 miesięcy, rejestrując póki co kowery (ale jakie!) , przygotowując w międzyczasie własne autorskie kompozycje.Andrzej Czajkowski - gitara
Wieloletni gitarzysta zespołu Kayanis. Zagrał kilkadziesiąt koncertów w kraju i za granicą. Każdy z nich to wielki pokaz łączący muzykę elektroniczną z pokazami multimedialnymi, pirotechniką oraz światłem. Z Kayanisem nagrał płyty: „Machines and Dreams”, „Synesthesis” oraz „Where Abandoned Pelicans Die”. W 2003r. zagrał w programie Hołdys Guru Limited w stacji MTV. Występował na jednej scenie z takimi zespołami jak Lady Pank, Nocna Zmiana Bluesa, Mafia, SBB, Władysław Komendarek, Maciej Miecznikowski i wieloma innymi. Brał udział w wielu projektach m.in. nagrania oprawy muzycznej dla warszawskiej stacji radiowej RDC, nagrania reklamujące stacje telewizyjne grupy Discovery Channel. Współpracował z chórami: Fermata z Kielc, Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego oraz Kameralnym Chórem im. Zofii Kurowskiej ze Słupska.

Piotr Pancewicz - wokal
Śpiewa od dziecka, mając 8 lat triumfował podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Jaworzu. Największy sukces pojawił się w 2002 r. jako laureat programu "DROGA DO GWIAZD" telewizji TVN spełnił swoje marzenie występując na żywo przed ponad 6,5 mln publicznością. Podczas udziału w programie śpiewał na jednej scenie z zespołem LADY PANK. Współpracował z Orkiestrą Reprezentacyjną Marynarki Wojennej RP. Laureat wielu konkursów i festiwali wokalnych na szczeblu ogólnopolskim. Wokalista dawnego Darłowskiego zespołu BIJU, z którym zagrał między innymi jako support zespołu REPUBLIKA. Zdecydowanie twierdzi, że śpiewanie to największa pasja, a możliwość dzielenia się nią ze słuchaczami to ogromny zaszczyt.

KONTAKT Z ZESPOŁEM
Radek (management) - 785 206 685

Fanpage: 
https://www.facebook.com/acousticaldarlowo{youtube}FhIBwir_1yg{/youtube}

 {youtube}gMZRCZvszK0{/youtube}