Noc długich noży w Darłowie

  •  

W nocy z soboty na niedziele w Darłowie doszło do dwóch zdarzeń z udziałem niebezpiecznych narzędzi.  Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godz. 20:40 na jednej ze stacji paliw. Dyżurny otrzymał informację, że były pracownik najpierw zadzwonił do niego grożąc mu pozbawieniem życia, a następnie przyjechał do niego do pracy i zaczął wymachiwać maczetą.

Czytaj więcej

Darłowo: napad z siekierą, ucieczka przed Policją

  •  
W nocy z piątku na sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sławnie otrzymał informacje, że w Darłówku Zachodnim grupa mężczyzn pod wpływem alkoholu awanturuje się i zaczepia ludzi. Policjanci udali się niezwłocznie na miejsce. Okazało się, że napastnicy napadli i pobili przy pomocy siekiery 24-letniego turystę z Łodzi. Mężczyzna z raną ciętą na policzku został przetransportowany do Szpitala w Sławnie. Sprawcy widząc radiowóz zaczęli uciekać samochodem.

Czytaj więcej

Areszt za rozbój w Darłowie

  •  

Kryminalni z Komisariatu Policji w Darłowie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili przechodnia i zabrali mu pieniądze, kartę do bankomatu oraz telefon komórkowy. Obaj sprawcy zostali aresztowani przez sąd na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. 

Czytaj więcej

Policja rozbiła grupę włamywaczy z terenu Sławna i Darłowa

  •  

Funkcjonariusze ze Sławna i Darłowa rozbili 4-osobową grupę dokonującą włamań na terenie naszego powiatu. Od kilku miesięcy na naszym terenie dochodziło do serii włamań do domków letniskowych, które pozostawione bez opieki poza sezonem letnim były łatwym celem dla przestępców. Oprócz domków mężczyźni dokonywali kradzieży z pomieszczeń gospodarczych i pojazdów.

Czytaj więcej

Marokańczyk ranił nożem trzy osoby w Darłowie. Jedna osoba ciężko ranna

  •  
Dzisiaj w nocy przed jednym z darłowskich lokali doszło do awantury, w wyniku której 3 osoby zostały ranne. 34-letni obywatel Maroka, który w Polsce przebywa legalnie przyjechał do Darłowa na spotkanie firmowe. Mężczyzna opuścił imprezę i udał się do jednego z darłowskich lokali rozrywkowych. Tam poznał 45-letnią Polkę, która przebywała w towarzystwie dwóch mężczyzn: 28 i 29 latka. W pewnym momencie cała czwórka wyszła przed lokal. Doszło tam do awantury i szarpaniny podczas której obcokrajowiec wyciągnął nóż i zadawał ciosy mężczyznom i kobiecie.

Czytaj więcej