Hotele konferencyjne posiadające sale w okolicach lotniska w Warszawie

Artykuł sponsorowany
Warszawa to niewątpliwie jedno z najważniejszych, jak nie najistotniejsze miejsce pod względem przedsiębiorczym, kulturalnym i rozrywkowym w Polsce. Swoje siedziby mają w tym mieście nie tylko rodacy, ale również zagraniczni biznesmeni. To co istotne dla każdego człowieka interesu to lokalizacja. Stolica ma dostęp do dwóch lotnisk, autostrad, dużej ilości dróg krajowych, przez co jest niezwykle komfortowa w dotarciu na spotkanie.

Ponadto Warszawa posiada ponad 430 obiektów konferencyjnych, a to zapewnia szeroką gamę możliwości pod względem doboru dla siebie odpowiedniego miejsca na zjazd firmowy. Strona http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ ma ich zbiór, a poniżej zapoznamy Cię z dwoma obiektami, które powinny sprostać Twoim oczekiwaniom:

 

Airport Hotel Okęcie ****

Lokalizacja: 17 stycznia 24
Numer kontaktowy: (22) 456 80 00

Czterogwiazdkowy Airport Hotel Okęcie to doskonały hotel konferencyjny zarówno dla osób prywatnych, jak i przybywających w celach służbowych. Nieocenioną zaletą tego obiektu jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się zaledwie 800 metrów od lotniska Chopina i tylko 4,5 km od centrum miasta. Takie umiejscowienie powoduje, że Airport Hotel cieszy się niezwykłą popularnością wśród biznesmenów i osób przybywających na szkolenia i konferencje do stolicy. 16 sal konferencyjnych mieszczą się na 4 kondygnacjach budynku. Największe pomieszczenie przygotowane jest nawet na 800 osób, ale miejsce dla siebie znajdą też organizatorzy kameralnych spotkań, np. do 20 osób. Obiekt pomoże zrealizować nawet najtrudniejsze z wyzwań, jakie postawią przed nim wynajmujący. Jednym z takich specyficznych wydarzeń jest m.in. pokaz mody czy wydarzenia sportowe, gdyż sale są odpowiednio wysokie, aby umieścić wybieg czy ring. Hotel sprawdził się już jako plan zdjęciowy, miejsce do nagrań filmowych, czy też do sesji zdjęciowych upamiętniających spotkania biznesowe, wszystko to za sprawą niezwykłego widoku na miasto i lotnisko.
503 miejsca noclegowe są przestronne i przygotowane nawet dla najbardziej wymagających gości. Bez skrępowania możesz zorganizować kilkudniową konferencję i zaproponować nocleg swoim kontrahentom. Dodatkowym atutem tego miejsca jest liczna ilość atrakcji relaksacyjnych, które po pełnym dniu wrażeń, będą kwintesencją dobrego stylu, który możesz zaoferować swoim gościom.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport ****

Lokalizacja: Żwirki i Wigury 1
Numer kontaktowy: (22) 650 01 00

Courtyard by Marriott Warsaw Airport to czterogwiazdkowy obiekt mający do zaoferowania 15 sal konferencyjnych. Osoby wynajmujące pomieszczenia z przeznaczeniem zorganizowania konferencji, szkolenia, eventów i innych wydarzeń biznesowych, jako jeden z najważniejszych czynników wymieniają lokalizację – usytuowany jest 49 kroków od lotniska Chopina, ale zarazem tylko 30 minut od Starego Miasta i wszystkich największych atrakcji turystycznych w Warszawie. Nieocenionym z punktu widzenia organizatora jest wysoki standard sal konferencyjnych. Są wyposażone w nowoczesne urządzenia multimedialne, więc możesz zorganizować spotkanie biznesowe nie obawiając się o jego jakość. Dodatkowo otrzymujesz indywidualnego doradcę, który pomoże Ci w stworzeniu niezapomnianego wydarzenia. Courtyard by Marriott Warsaw Airport ma bardzo praktyczne lobby i foyer przed salą bankietową, który świetnie sprawdza się w celu utworzenia powierzchni targowej lub wystawienniczej.
Ten czterogwiazdkowy obiekt świetnie sprawdzi się zarówno dla osób podróżujących prywatnie, jak i służbowo. Hotel, jako jedyny mieści się tuż przy lotnisku Chopina, co oszczędza sporo czasu gościom przybyłym samolotem. Również pokoje przystosowane są standardem dla osób biznesowych, gdyż mają przygotowane biurka, dla umożliwienia realizacji zadań zawodowych. Innym atutem jest bezpłatny, bezprzewodowy Internet Wi-Fi na terenie hotelu oraz całodobowy Room Service.