Nie wiesz, która polisa na życie jest najlepsza? Sprawdź ranking!

Oferta ubezpieczeń jest obecnie bardzo bogata. Dla przeciętnego konsumenta jest to korzystne, gdyż stwarza mu możliwość wyboru optymalnego zakresu ochrony. Jednak z drugiej strony dostęp do wielu rozwiązań wymaga dokładnego analizowania warunków każdej polisy i przynajmniej podstawowej wiedzy o ubezpieczeniach. Jeśli zależy Ci na najlepszej ochronie, możesz też skorzystać z rankingu, w którym znalazły się oferty wybranych towarzystw.

Dlaczego warto wykupić polisę na życie?

Sytuacje losowe zdarzają się w życiu każdej osoby, dlatego ważne jest, aby przewidzieć możliwość ich wystąpienia i zabezpieczyć się na wszelki wypadek. Doceniali to nasi przodkowie, którzy wkładali banknoty między książki na tzw. czarną godzinę. Obecnie nie trzeba już korzystać z takich metod, gdyż rynek produktów finansowych oferuje znacznie lepsze rozwiązania. Są nimi ubezpieczenia. Z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać, że wykupienie polisy na życie jest dobrą decyzją. Wybierając wariant z różnymi rozszerzeniami, możesz zabezpieczyć nie tylko bliskich na wypadek śmierci. Skorzystasz też Ty, jeśli ochrona obejmie długotrwałą chorobę, nieszczęśliwy wypadek czy pobyt w szpitalu.

 

Polisa na życie jest doskonałym zabezpieczeniem w przypadku wielu zdarzeń. Dzięki niej zyskujesz spokój i pewność, że w trudnej sytuacji będziesz mieć środki niezbędne na podjęcie leczenia, rehabilitację czy przeżycie, jeśli odejdzie jedyny żywiciel rodziny. Niestety pomimo przekonania o chęci podpisania umowy z ubezpieczycielem, z pewnością staniesz przed problemem wyboru odpowiedniego wariantu. Dlaczego?

Jedna polisa na życie – wiele ofert

Różnorodność ofert ubezpieczeń z pewnością niesie wiele korzyści dla konsumentów. W warunkach konkurencji mogą oni liczyć na to, że ceny będą niższe, a warunki korzystniejsze. Czy jednak rzeczywiście tak jest? Pomimo obecności na rynku wielu firm ubezpieczeniowych, niewiele jest ofert polis „za pół ceny”. Jest to oczywiste, bo przecież żeby wypłacać odszkodowania, muszą mieć wpływy. Możesz jednak liczyć na to, że wśród wielu propozycji znajdziesz tę korzystniejszą, z niższą składką, wyższymi SU czy krótszym okresem karencji.

 

Jak i gdzie szukać takich polis? Znacznie zwiększysz swoje szanse, jeśli wybierzesz ubezpieczenie na życie online z www.rankingubezpieczennazycie.pl/.W rankingu znajdziesz kilkanaście propozycji ubezpieczeń ochronnych wraz oceną punktową. Pozwoli Ci ona na wstępną ocenę najkorzystniejszych propozycji i skłoni do bliższego zapoznania się z ofertami. Wśród towarzystw, które trafiły na wysokie pozycje w rankingu są firmy takie jak:

  • NationaleNederlanden,
  • Generali,
  • Metlife,
  • Prudential,
  • Axa,
  • Alllianz,
  • Aviva oraz kilka innych.

Informacje o ubezpieczeniach w rankingu

Wśród informacji, jakie wzięto pod uwagę podczas dokonywania oceny atrakcyjności polis, są zarówno te dotyczące ponoszonych kosztów, jak i zakresu ochrony. Przeglądając poszczególne propozycje, dowiesz się, jaka jest maksymalna wysokość suma ubezpieczenia oraz ile umów dodatkowych dopuszcza dane towarzystwo. Poznasz też zasady płacenia składek i ich wysokość, okres ubezpieczenia i ewentualne ograniczenia wieku, a także możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. Opisy ofert zawierają też informacje dotyczące ubezpieczyciela.