Wielki powrót food trucków do Darłowa!

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy w pełni! 16, 17 i 18 lipca2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Darłowie pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni w ramach smacznego powitania lata będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie będzie miało miejsce przy Placu Kościuszki w Darłowie.

Foodtruckowy lifestylcieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie lata z food truckami w Darłowie będzie miało miejsce w długi weekend od 16-18 lipca. Organizatorzy zlotu zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu.

Do Darłowa zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy Placu Kościuszki. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/424717998504505?ref=newsfeed