VistaMar już wkrótce pod dachem

VistaMar, drugi apartamentowiec inwestycji Marina Royale, dumnie wzbił się ponad linię horyzontu i osiągnął najwyższy punkt. Budowa przebiega zgodnie z planem, co oznacza, że do końca wakacji prace związane z pokryciem dachu będą na półmetku. Za sukces inwestycji odpowiedzialni są: deweloper POC Polska i generalny wykonawca CFE Polska.

 

W malowniczym Darłówku, tuż nad samym morzem powstaje wyjątkowa inwestycja – Marina Royale. Pierwszy z budynków – UltraMar już otworzył swoje drzwi przed gośćmi i powitał zarówno właścicieli apartamentów, jak i turystów. Przekraczających jego próg zachwycił nie tylko komfortowymi wnętrzami z balkonami dosłownie zawieszonymi nad taflą wody, ale również malowniczo położoną restauracją Brasserie LIDO. To idealne miejsce dla wszystkich głodnych niezwykłej fuzji spektakularnego widoku na Bałtyk i kulinarnych przygód w akompaniamencie najlepszych win.

 

Od sierpnia ubiegłego roku trwa budowa kolejnego apartamentowca rozszerzającego portfolio inwestycji, czyli VistaMar. Obecnie prace wkroczyły w etap najwyższej rangi, bowiem rozpoczął się montaż dachu. Do końca lipca powstanie solidna i gwarantująca bezpieczeństwo konstrukcja stalowa, a także część architektonicznej struktury drewnianej wraz z deskowaniem. Z końcem wakacji pokrycie dachu zostanie zrealizowane w 50%, zostaną położone dachówki oraz zostaną wykonane obróbki blacharskie. Prace zostaną wykonane przy użyciu żurawi wieżowych oraz wózków nożycowych. Do końca sierpnia zostaną także zakończone prace związane z montażem aluminiowej ślusarki okiennej. Do jej wykonania używane są materiały o najwyższych parametrach obciążeniowych, zapewniających wodoszczelność. Budynek powstaje tuż nad brzegiem Bałtyku, a więc należy uwzględnić nadmorską strefę pogodową, czyli np. prędkość wiatru 180 km/h. 

 

Pogoda nam sprzyja i budowa VistaMar idzie zgodnie z planem. Postęp jest naprawdę ogromny, a zadaszenie budynku to taki symboliczny etap prac, który znacząco przybliża nas do celu. Wierzymy, że lato 2023 roku będzie nie tylko słoneczne i piękne, ale również obfitujące w całe spektrum atrakcji wynikających z możliwości korzystania z naszych apartamentów i wszystkich udogodnień, jakie znajdą się w budynku. W VistaMardo dyspozycji właścicieli i gości oddamy sauny, basen wewnętrzny, klub malucha, studio fitness, kawiarnię z piekarnią i sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na morze. W inwestycji zaplanowaliśmy także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią, przestronne rowerownie oraz słoneczne zielone patio ze strefą relaksu–mówi Thomas Schoutens, General Manager POC Partners Polska. – Mieszkańcy Darłowa i turyści będą mogli podziwiać bezkres Bałtyku oraz spektakl świateł i barw podczas zjawiskowych zachodów słońca i to nie tylko z balkonów apartamentów, ale także spacerując po promenadzie, która także jest częścią inwestycji – dodaje.

 

Zespół Marina Royale to zespół trzech budynków położonych nad samym brzegiem morza. Latem 2019 roku otworzyły się drzwi do pierwszego z nich – UltraMar. Odwiedzający Darłówko mogą już korzystać z oferty wynajmu apartamentów w tym budynku i spędzić urlop w komfortowych warunkach, chłonąc morską bryzę wszystkimi zmysłami. Apartamenty w VistaMar zostaną oddane do użytku latem 2023r. Ostatni, zamykający projekt – MiraMar, powstanie w kolejnych latach. Przyszli mieszkańcy razem z kluczami otrzymają nie tylko dostęp do mieszkań, ale też do swojej prywatnej, nadmorskiej przestrzeni życia i relaksu, do której zawsze chętnie będą wracać, wiedzeni szumem fal spotykających się u brzegu.

 

Marina Royale – najbliżej morza położna inwestycja w Polsce  

Marina Royale to unikalna inwestycja położona nad samym brzegiem Bałtyku, w Darłowie-Darłówku. Oferuje bezpośredni widok na morze, przestronność, prywatność oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

 

Marina Royale:

Zespół Marina Royale składać się będzie z trzech apartamentowców położonych nad samym brzegiem Bałtyku(nazwy budynków: UltraMar, VistaMar i MiraMar.

Pierwszy UltraMar powstał w 2019 roku, VistaMar powstaje od sierpnia 2020.

Ostatni, zamykający projekt – MiraMar wybudowany zostanie w kolejnych latach.

Marina Royale znajduje się w najdalej ku morzu wysuniętej części darłowskiego portu.

Ta lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki na morze, ale także dostęp do obu darłowskich plaż, kładki widokowej na wydmie, latarni morskiej, promenady oraz innych atrakcji miejscowości.

 

VistaMar:

Rezydencja VistaMar powstaje tuż przy wejściu do awanportu. Prace budowlane przebiegają zgodnie z planem. W niewiele ponad 10 miesięcy budynek osiągnął najwyższy punkt. W lipcu 2021 rozpoczął się montaż dachu.

To kameralny, pięciokondygnacyjny budynek nawiązujący swoim stylem do charakterystycznej klasycznej architektury. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zagwarantuje jakość na lata.

Znajdzie się tu 105 lokali mieszkaniowych. Będą to apartamenty od 1 do 3 pokoi.

Dostępne metraże od 26 do 88mz opcją łączenia w większe. Zaprojektowane tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim wypoczynkiem, ale przede wszystkim komfortowo mieszkać czy wypoczywać.

W budynku powstanie basen wewnętrzny, sauny, klub malucha oraz studio fitness, kawiarnia z piekarnią i sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na morze.

W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią, przestronne rowerownie oraz słoneczne zielone patio ze strefą relaksu.

 

Mieszkania zostaną przekazane właścicielom latem 2023 r.

Ich ceny zaczynają się od16 000 za mbrutto. Lokale będą wykończone i oddane w standardzie „pod klucz”.

Najtańszy apartament kosztuje 475 200zł brutto.

 

Miejsce postojowe w podziemnym garażu kosztuje od 78 000zł brutto i zakup jego jest obowiązkowy.

Komórki lokatorskie kosztują od 22 000 do 26 000zł brutto.

Istnieje możliwość opcjonalnie wyposażenia apartamentu w klimatyzację.

 

Darłowo-Darłówko:

Największym atutem miejscowości są piaszczyste plaże, cisza, spokój oraz panująca tu rodzinna atmosfera. Darłowskie plaże są uznawane za jedne z najpiękniejszych w Polsce.

Bliskość morza daje możliwość uprawiania żeglarstwa, pływania, morsowania, surfingu, kajakarstwa, sportów motorowodnych oraz wędkowania. Szerokie, piaszczyste plaże to okazja do wypoczynku, spacerów, biegania lub nordic walkingu, czy nart biegowych zimą.

Kilometry dróg rowerowych to raj dla miłośników dwóch kółek.

 

POC Partners:

POC Partners to belgijski deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w budowaniu i zarządzaniu nadmorskimi rezydencjami. Dotychczas zrealizował 90 projektów głównie nad Morzem Północnym i Bałtyckim. Inwestor stosuje w swoich realizacjach materiały wysokiej jakości.

POC Partners Polska oferuje także obsługę wynajmu apartamentów w inwestycji Marina Royale. Właścicielom mieszkań zapewnia to przychody z inwestycji oraz daje możliwość wypoczynku w swoim apartamencie bez żadnych ograniczeń czasowych.

 

Generalny Wykonawca:

Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma realizuje projekty mieszkaniowe i hotelowe, buduje centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach oraz materiałach najwyższej jakości. Tworząc VistaMar firma pragnie przenieść z Belgii do Polski swoje najlepsze doświadczenie i architekturę.

 

Harmonogram płatności

Pierwsza wpłata tytułem umowy rezerwacyjnej to kwota 50 000zł zaliczana na poczet ceny apartamentu w przypadku zakupu.  

Dopełnianie do 25% Ceny – w terminie ustalonym przez Strony od podpisania umowy deweloperskiej, kolejne transze wraz z postępami prac na budowie.

20% Ceny – do dnia 30/09/2021

20% Ceny – do dnia 31/12/2021

10% Ceny – do dnia 30/06/2022

10% Ceny – do dnia 30/09/2022

15% Ceny – do dnia 31/12/2022