Personalizowane prezenty na święta 2021 - TOP 5 bestsellerów!

Artykuł partnera: Zastanawiasz się nad prezentami dla najbliższych? Sprawdź, jakie prezenty cieszą się największą popularnością i które z nich mógłby się spodobać akurat Twoim przyjaciołom i rodzinie.

Grudzień to czas obdarowywania się mniejszymi i większymi prezentami. O ile często doskonale wiesz, co kupić osobom, z którymi jesteś naprawdę blisko, to nieco dalsi znajomi oraz rodzina bywają kłopotliwi, gdy mowa o kupieniu prezentu. Nie ma się co jednak poddawać, tylko wybrać sprawdzony prezent, który spodoba się większości. Sprawdź nasze propozycje i wybierz najlepsze prezenty na święta!

 

Kalendarz adwentowy 

To doskonały sposób, by celebrować oczekiwanie na święta. Kalendarzy adwentowych tak naprawdę jest do wyboru do koloru. Występują one z produktami spożywczymi, kosmetykami, dekoracjami i wieloma innymi produktami, dlatego naprawdę łatwo jest dobrać taki, który spodoba się akurat osobie, którą chcesz obdarować. Najbezpieczniejszym wyborem będzie np. kalendarz adwentowy z kawą czy herbatą. To miły sposób na uprzyjemnienie sobie relaksu przy kubku ulubionego ciepłego napoju. 

Świeca zapachowa 

Prócz smakołyków uniwersalnym wyborem będzie także personalizowana świeca zapachowa. To prosty sposób na prezent, który dodatkowo można spersonalizować pod osobę, którą chcemy obdarować. Zdecydowana większość z nas ucieszyłaby się z ładnego zapachu to domu. 

Świąteczny zestaw z kubkiem

Warto celebrować zimowe długie wieczory. A nie da się ukryć, że do tego idealny będzie świąteczny kubek i pyszna herbata. I to najlepiej w zestawie z kubkiem, przykrywką pyszną rozgrzewającą herbatą liściastą z nutą zimowych przypraw. 

Kula do kąpieli 

Znasz osobę, która lubi długie kąpiele w wannie? Pomysł na prezent leży tutaj na wyciągnięcie ręki. Pachnące olejki kąpielowe, a może kula do kąpieli w wersji dla niej albo dla niego? Wybierz jedno z tych i miej pewność, że ten prezent szybko zostanie wykorzystany. 

Świąteczna kartka 

Szykujesz prezent dla osoby, która lubi oryginalne podarunki albo po prostu zabawne prezenty? Możesz dać jej coś śmiesznego, co może nie będzie za bardzo praktyczne, to jednak wywoła uśmiech na jej twarzy, na przykład świąteczną kartkę XXL.

Te pomysły na uniwersalne prezenty sprawią, że już nigdy więcej nie będziesz stresować się świątecznymi prezentami, a to, co kupisz zawsze wywoła uśmiech na twarzy osób obdarowanych.